19 stycznia odbył się kolejny bal karnawałowy dla dzieci. Zebranych uczestników i ich opiekunów uroczyście przywitał ksiądz proboszcz Andrzej Gruszka SCJ. Prawie wszystkie dzieci, mniejsze i większe, były przebrane za różne postacie i prezentowały swoje stroje na specjalnym czerwonym dywanie. Zabawę rozpoczął wirujący „pociąg”, w którym zmieniali się maszyniści. W jednego z nich wcielił się nawet ksiądz proboszcz. Innym zabawom i konkurencjom nie było końca. Nad muzyką i atrakcjami czuwał wodzirej – pan Sławomir wraz ze swoją ekipą. Wszyscy bawili się tak wspaniale, że przerwy na napoje i słodycze trwały króciutko i większość dzieci szybko wracała na parkiet.

W niedzielę 20 stycznia o godz. 15.00 w sali kolumnowej odbyło się spotkanie opłatkowe dla członków grup parafialnych. W długich i serdecznych słowach, ks. proboszcz Andrzej Gruszka SCJ zwrócił się najbardziej aktywnych parafian z wyrazami uznania i podziękowania za ich wkład w budowę duchowego wymiaru parafii. Życzył sobie i wszystkim zgromadzonym takiej samej, a nawet jeszcze lepszej współpracy i wzajemnej życzliwości. Życzenia dopełniło tradycyjne łamanie się opłatkiem, kolędowanie i poczęstunek.

Natomiast o godz. 18.00 odbył się koncert Chóru "Canto Pastori" pod dyrekcją p. Grzegorza Pazika. Tradycyjny występ kolędowy został przygotowany jako słowno-muzyczne dziękczynienie za dar Wcielenia Jezusa Chrystusa.

Zobaczcie zdjęcia: