Podczas XVI Pielgrzymki Przedsiębiorców metropolita wrocławski odprawił Mszę świętą i skierował do przedsiębiorców i pracodawców słowo rozpoczynające kolejny w naszym życiu Adwent.

Podczas Mszy świętej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach członkowie duszpasterstwa "Talent" dziękowali za 20 lat istnienia i działania na niwie duchowe pracy z przedsiębiorcami i pracodawcami. Oddział duszpasterstwa "Talent" funkcjonuje także we Wrocławiu. Przedsiębiorcy i pracodawcy spotykają się raz w miesiącu w Domu Notre Dame na Ostrowie Tumskim. Czytaj więcej TUTAJ.

- Na ołtarzu składamy podziękowania i wdzięczność za 20-lecie duszpasterstwa „Talent” prowadzonego przez księży sercanów. W tym czasie chcemy wyśpiewać „Te Deum laudamus” za ten piękny jubileusz i wszystkich zaangażowanych w to piękne dzieło formowania duchowości przedsiębiorcy i pracodawcy oraz odkrywania powołania lidera biznesu - mówił w homilii podczas Eucharystii abp Józef Kupny.

Cały artykuł można przeczytać na stronie wrocławskiej edycji Gościa Niedzielnego: https://wroclaw.gosc.pl/doc/6015201.Abp-Kupny-na-Adwent-Czuwajmy-czekajac-na-przyjscie-naszego-Pana