W dniach 19-20 listopada Parafialne Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent przy parafii w Gdowie zorganizowało dwudniowy wyjazd.

W sobotę najpierw pielgrzymowaliśmy do grobu błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki gdzie uczestniczyliśmy we Mszy św. a następnie zwiedzaliśmy muzeum ks. Jerzego w podziemiach Parafii św. Stanisława Kostki na Żoliborzu.
Następnie zwiedzaliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego .Sobotni pobyt w Warszawie zakończyliśmy wizyta w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie. Wieczorem dojechaliśmy na nocleg do Niepokalanowa gdzie mieliśmy wieczorną agapę.

Niedziela była przeznaczona na pobyt i zwiedzanie Niepokalanowa. Po śniadaniu Msza św. w przepięknej Bazylice Mniejszej wraz z parafianami a następnie zwiedzanie atrakcji Niepokalanowa i zapoznanie się z życiem i dziełem świętego Maximiliana Marii Kolbego .
Po obiedzie udaliśmy się w drogę powrotną, w czasie której udało się jeszcze złożyć wizytę u Jasnogórskiej Pani.

Wspaniała organizacja o która zadbał nasz opiekun ks. Piotr Piekarczyk oraz równie wspaniała atmosfera wśród pielgrzymujących uczestników sprawiła ,że kolejny wyjazd naszej Talentowej wspólnoty należy uznać za ogromnie udany i bardzo budujący duchowo i wspólnotowo.
W załączeniu można oglądnąć fotorelacje z wyjazdu.

Więcej zdjęć na stronie parafii Narodzenia NMP w Gdowie: http://parafiagdow.pl