Już jutro, 13 lutego 2022, rozpoczyna się nasza sercańska Konferencja Generalna w Rzymie.

Informowaliśmy o przygotowaniach do tej Konferencji Przygotowania do konferencji generalnej”, o idei tej Konferencji i Pracy socjalnej Sercanów” jak i w ostatniej jej zapowiedzi Komisja «Justicia et Pax» o IX Konferencji Generalnej w Rzymie”.

Dobiegł czas, że Konferencja się rozpoczyna. Na pewno wszyscy mają nadzieję, że będzie ona owocna i wskaże kierunki działalności dla naszego Zgromadzenia Księży Sercanów.

Nie wszyscy mogą fizycznie uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jednak coraz to nowsze narzędzia technologiczne umożliwiają zbliżenie się i udział w tym wielkim dziele.

 

Informacje o IX Konferencji Generalnej nt. „Sercanie w zaangażowaniu społecznym" można znaleźć na stronie internetowej https://www.dehoniani.org gdzie znajdują się codzienne wiadomości i aktualizacje.

Ponadto można uczestniczyć w następujących wydarzeniach:

 

ADORACJA 24H. W związku z IX Konferencją Generalną istnieje możliwość modlitwy za uczestników o wybranej godzinie: https://www.dehoniani.org/en/adoration-h24/.

 

ZOOM SPOTKANIE. Można uczestniczyć w Konferencji Generalnej poprzez Zoom. Zarejestruj się u sekretarza generalnego, podając swoje imię, nazwisko, jednostkę i adres e-mail na adres: segretario.generale@dehoniani.org.

 

#DehoniansSocialRoom. Transmisje na żywo z Rzymu od poniedziałku 14 lutego (o godz. 16:00 czasu rzymskiego) do czwartku 17 lutego, gdzie wyemitowane zostaną cztery odcinki poświęcone zaangażowaniu społecznemu Sercanów na świecie. W studiu pojawią się goście oraz przedstawione zostaną relacje uczestników IX Konferencji Generalnej.

 

Śledź nas na naszej stronie ( www.dehoniani.org ) i subskrybuj oficjalny kanał Youtube (@dehoniani). Możesz również śledzić nas na Instagramie (@dehonians) i Telegramie (t.me/dehonians).