Książki o atrakcyjnej i aktualnej tematyce oraz w przystępnej cenie. Oto klucz do sukcesu wydawnictwa prowincji hiszpańskiej Ediciones Dehonianas de España, o powstaniu którego informowaliśmy niedawno. EDE przygotowało już pierwsze tytuły do publikacji. Są to książki, które zdążyły już zdobyć uznanie specjalistycznych księgarni religijnych.

"Nie idealny, ale szczęśliwy" to książka autorstwa br. Michele Davide to świadectwo zakonnika, który opowiada o radości życia zakonnego pomimo braku powołań i rosnącej średniej wieku. Druga nosi tytuł "Jak stawić czoła problemom życia rodzinnego" Fabrizio Mstrofiniego, w której autor podkreśla wrażliwość rodziny i jej członków. Inne z przygotowanych pozycji to: "Adolescencja i jej dynamika" Giovanni Tagliaferro, "Śledztwo w sprawie Świętego Całunu", czy książka znanego również w Polsce kardynała Gianfranco Ravasi "Teologia miłości".

Kolejnym krokiem będzie wydanie wersji cyfrowych książek, które zostanę wykorzystane do promocji na Targach Książki we Frankfurcie wśród wydawców Ameryki łacińskiej.

 

Źródło: http://www.scj.es/blog/gran-aceptacion-de-ediciones-dehonianas-de-espana/