W znanym wydawnictwie Edycja św. Pawła ukazała się najnowsza książka ks. Józefa Gawła SCJ pt.: „Jak żyć owocami Ducha Świętego”. 

 

 

W informacji na stronie wydawnictwa czytamy: Miłość, radość, pokój, cierpliwość, dobroć, życzliwość, wierność, łagodność, opanowanie. Czym są owoce Ducha Świętego? Są to wszystkie doskonałości, które kształtuje w nas ten Święty Ekspert i tylko poprzez współpracę z Nim możemy je osiągnąć i doskonalić. Ksiądz Gaweł zaprasza nas na intensywne lekcje u Ducha Świętego, przynoszące nadspodziewane efekty w życiu na co dzień i od święta.

Ks. Jozef Gaweł, mieszkający obecnie w domu sercanów w Tarnowie jest cenionym autorem wielu publikacji poświęconych przede wszystkim duchowości i kultu Serca Jezusowego, m.in.: Rok z Sercem Jezusa, Kochać Serce Jezusa jak oni, Sylwetka czciciela Serca Jezusowego. Pozycje te ukazały się w Wydawnictwie Dehon i można je znaleźć na stronie: http://wydawnictwo.net.pl/s/wyniki/k/autor/id/11/JOZEF--GAWEL-SCJ

Swymi książkami trafia do szerokiego kręgu czytelników, którzy szukają pogłębienia swego nabożeństwa do Serca Jezusa. Po jego książki sięgają zarówno wierni świeccy, jak również siostry zakonne i kapłani, dla których głosi często rekolekcje. Niektóre pozycje, np. Tobie oddaje się i poświęcam mogą być wykorzystane przez duszpasterzy jak codzienne czytanki podczas nabożeństw czerwcowych. Z jego wiedzy o Sercu Jezusa korzystają chętnie członkowie Sercańskiej Wspólnoty Świeckich i Arcybractwa Serca Jezusowego.


Najnowszą książkę ks. Gawła - „Jak żyć owocami Ducha Świętego”.  można nabyć pod adresem:

http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/duchowosc/jak-zyc-owocami-ducha-swietego

AS